Osud motýlka přehled

Osud motýlka https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/5355/osud-motylka-5355.jpg 5 60 60

Discret (Ota Fink) série

Pro vysvětlení záhadného úmrtí krásné vietnamské číšnice se Otakar Fink se svým kolegou Janem musí odvážit až mezi ostré hochy z Military klubu na Libeňském ostrově... Telefonické výhrůžky, matoucí informace, falešní svědkové a policie, která Finkovu vyšetřování nepřeje, protože už svého vraha má... V roce 2007 vydalo v edici „Kapitán Kid“ Nakladatelství PRIMUS, Praha ve spolupráci s nakladatelstvím KAPITÁN KID, Libouchec. V Nakladatelství PRIMUS vydání první.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osud motýlka. Přihlašte se a napište ho.

heavy66
21.10.2023 5 z 5

Detektiv Ota Fink – zkratka jako Občanské Fórum – řeší zapeklitý případ zavražděné servírky. Autor na krátkém úseku dokáže postavit několik hodnověrných zápletek. Rasově motivovaná vražda, vyřizování účtů v komunitě, nenaplněná láska - co bylo osudem motýlka z exotické restaurace Hongkong? Jako vždy nechybí osobitý humor a Miss Euroregion, která pije skotskou a o detektiva se zajímá víc, než by mělo být, vzhledem k jeho věku, obvyklé.

jprst
15.04.2023 5 z 5

Tak jak to autor umí, opět předkládá případ s promyšlenou zápletkou s překvapivými zvraty, doplněný povedenými dialogy s vtipnými hláškami, slušnou porcí přijatelného humoru, prostě prima počtení.

postmoderna
17.07.2022 5 z 5

Když je na první stránce obrat ..."ruce jsem měl různě po kapsách..." a na druhé stránce "...v kanceláři jsem seděl jen proto, že se tam pro rozbitá kamna sedět nedalo, kdyby se tam sedět dalo, seděl bych doma..." tak je myslím skvěle odstartováno. Navíc to vydrží po celou knihu. Fink zde dokonce nejen klabosí, ale dokonce i vyšetřuje, dopajdá se i do zajímavého prostředí, setká s poutavými postavami a zazáří v uspokojivé pointě. Takže jedna z nejlepších porevolučních Finkovek je tu. Někdy Velinský navléká své dokonalé literární šatstvo na modelky s rozpadlými kostrami, ale tento zvlášť zdařilý model obepíná modelku bezchybných křivek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Osud motýlka v seznamech