Labutí píseň přehled

Labutí píseň https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105937/labuti-pisen-105937.jpg 4 57 57

Discret (Ota Fink) série

Otakar Fink, důchodce a majitel žižkovské detektivní kanceláře Discret, se nechá zlákat kamarádem Džimákem na Fortnu, festival folk & country v jednom městě na Labi. Jak to v jeho případě bývá, zločin na sebe nedá dlouho čekat a odehraje se přímo před zraky několika tisíc diváků… Díky náhodnému setkání se známým kriminalistou a z vůle pořadatelů se OF pustí po stopě, která ho zavede k dalšímu zločinu. A zatímco se brání útokům dívčích půvabů hostesky Lucie, jde mu i o detektivní čest a posléze o život…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Labutí píseň. Přihlašte se a napište ho.

bazyk21
31.03.2023 5 z 5

Detektivní příběh z Porty, vyprávěný osobitým autorovým stylem

faba
08.06.2022 3 z 5

Váhal jsem mezi *** a ****, nakonec jsem dal, co jsem dal. Nebylo to úplně Finkovské, ale detektivka ušla. Chyběl mi tam humor (možná tam byl, ale já ho nezaznamenal), trochu víc pátrání, ale už na to, že kniha je útlá, jsem nečekal více akcí. Bylo to takové rychlé a jednoduché. Škoda. Ale není každý den posvícení.

kolacky
13.03.2022 5 z 5

"Jsou to někdy osudy. Někdo nemůže dlouho stát a někdo zas musí dlouho sedět."
"Tamhleto... je údajně Labe. Ale v Mělníku má Vltava dvakrát tolik vody a taky je tam dvakrát tak dlouhá. Tudíž tohle, na co koukáte, má milá, je Vltava - jenomže ji holt Keltové v Hamburku pojmenovali jinak než Keltové na Šumavě, a protože se to pozdějc někde rozdělit muselo, vybrali Mělník. Na to jsem nepřišel já, ale Ludvík Souček."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Labutí píseň v seznamech