Dievča, ktoré sa bálo sovy přehled

Dievča, ktoré sa bálo sovy
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/226436/mid_dievca-ktore-sa-balo-sovy-226436.jpg 4 48 48

Každý z nás si v sebe nosí nejaké tajomstvo, no nie každý s ním dokáže žiť. Lea Laurentová, mladá ošetrovateľka v zoo, sa dlhé roky nevie vyrovnať s ťažkou chorobou svojej mamy, ktorá ju obrala nielen o detstvo, ale aj normálne lásky a priateľov. Veď kto by prišiel do domu, kde vyvádza šialená matka odmietajúca pomoc rodiny aj lekárov? Jediný, kto Lei zostáva, je kolega Tony. Ani tomu sa však Lea nedokáže zveriť s tajomstvom rodiny a svojou bolesťou. Až keď sa spozná s príťažlivou architektkou Mandy a jej kamarátmi barmanom Dolarom, fanatickým klimatológom Kazimírom Slávikom a policajtkou Paulou, zdá sa, že konečne nachádza mladých ľudí, ktorí medzi sebou nemajú tajomstvá. No nie je to tak.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dievča, ktoré sa bálo sovy. Přihlašte se a napište ho.

josska
03.07.2022 4 z 5

Knihu mě pujčila kamaradka,je to její oblíbená spisovatelka,je sice ve slovenštině,ale četla se mě pěkně,.Je čtivá,zajímavé smutné téma,,kniha má taky pěknou obálku,,

Pechule
24.01.2022 4 z 5

Překvapila mě čtivost knihy o těžkém soužití s psychicky nemocným člověkem.

Allla9
30.10.2020 4 z 5

Celý děj provází smutek a bezmoc. Přesto se kniha dobře čte.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dievča, ktoré sa bálo sovy v seznamech