Diana - Jej pravdivý príbeh přehled

Diana - Jej pravdivý príbeh
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367901/mid_diana-jej-pravdivy-pribeh-poz-367901.jpg 3 87 87

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diana - Jej pravdivý príbeh. Přihlašte se a napište ho.

VendulaB
20.04.2024 3 z 5

Velmi slabá kniha, absolutně jednostranná - působí naprosto nedůvěryhodně. Čte se rychle, ale autor si hodně často protiřečí a vlastně je to celé jedna velká nuda. Ztráta času.

Čtenářka73
02.01.2023 2 z 5

Tahle knížka mi vůbec nesedla, ani ne tak obsahem, jako stylem. Autor skáče od jednoho k druhému, někdy se opakuje, jindy vynechává důležité momenty. Ve větách se nahodile střídá přítomný čas s minulým, text často odkazuje na „loňské“ léto, „minulý“ prosinec, což bych chápala v novinách nebo v časopise, ale u knížky to působí divně. Přijde mi, že ani překlad to moc nevylepšil.

zaba335
28.07.2021 5 z 5

Poutavý příběh většiny života této skvostné osoby. Životopis a domněnky princezny Diany jsou očima autora, který o ní mluví za ni.
Nedokážu posoudit co je pravda a co je trochu přitažené za vlasy. Ale to nemůžeme posoudit nikdo, protože pravdu nikdo nezjistí. Každopádně kniha mě moc bavila a jsem ráda, že jsem se dozvěděla zase něco víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Diana - Jej pravdivý príbeh v seznamech

v Právě čtených5x