Devět malých zahradníků - Rok ve školní zahradě přehled

Devět malých zahradníků - Rok ve školní zahradě https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472589/bmid_devet-malych-zahradniku-rok-ve-skol-mAi-472589.jpg 5 7 7

Knížka pro každého, kdo má zelené prsty i duši, provede čtenáře měsíc po měsíci proměnami zahrady. Obsahuje dvanáct příběhů o dětech z jedné přátelské mateřské školky a spoustu hádanek a úkolů na celý zahradnický rok. Na školní zahradu vyráží za každého počasí devět malých zahradníků. Mravenec Míra se nestačí divit, kolik práce zastanou, a brzo je od sebe začne rozeznávat. Co všechno se od nich může společně s dětmi naučit? Třeba jak se starat o kompost, k čemu slouží bylinková spirála, jak správně založit záhon a mnoho dalšího. Vše má svůj čas a na zahradě je co dělat po celý rok. Stačí jenom dávat pozor a zázraky přírody budete mít na dosah!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Devět malých zahradníků - Rok ve školní zahradě. Přihlašte se a napište ho.

Resi
01.09.2021 5 z 5

Krásné ilustrace. Poučné příběhy. Kniha skvěle upoutá pozornost dětí a zapojuje je do příběhu.

Knižní novinky (22. týden)

30.05.2021

Kniha Devět malých zahradníků - Rok ve školní zahradě v seznamech