Děvčátko v lese / Na lásku není nikdy pozdě / Schovat se / Světlo nad Londýnem přehled

Děvčátko v lese / Na lásku není nikdy pozdě / Schovat se / Světlo nad Londýnem https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440952/bmid_devcatko-v-lese-na-lasku-neni-nikdy-Aky-440952.png 4 1 1

Patricia MacDonald - Děvčátko v lese: Blair a Molly se ve škole kamarádí... dokud není Molly zavražděna. Vrah sedí za mřížemi, ale po létech se zdá, že je všechno jinak... Louise Miller - Na lásku není nikdy pozdě : Sestry Nora a Kitty zdědí dům a pozemky vážené cukrářky a musí řešit svůj další život. Paul Doiron - Schovat se: Další zamotaný případ lesního strážce Mika Bowditcha. Julia Kelly - Světlo nad Londýnem: Cara při třídění pozůstalosti narazí na deníka fotografii ze druhé světové války. Pátrání po válečné lásce se zamotává...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Tarsago (ČR)

The girl in the woods / The late Bloomers' club / Stay hidden / The light over London

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Děvčátko v lese / Na lásku není nikdy pozdě / Schovat se / Světlo nad Londýnem. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Děvčátko v lese / Na lásku není nikdy pozdě / Schovat se / Světlo nad Londýnem v seznamech

Autoři knihy

Patricia MacDonald