Sběratel hříchů přehled

Sběratel hříchů
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403815/bmid_sberatel-hrichu-Bll-403815.jpg 3 45 45

Detektiv Marie Karajavová série

V průběhu několika měsíců je v centru Moskvy nalezeno několik těl. Vyšetřovatelé se domnívají, že spolu vraždy nesouvisí. Pak se ale zapojí stážistka Marie Karavajová, pro niž se poté, co jí v dětství zabili otce, stává hledání souvislostí mezi násilnými trestnými činy až posedlostí. Je to právě ona, mladá začínající vyšetřovatelka, kdo objeví na první pohled nepravděpodobné propojení vražd. Skrytá čísla. A pátrání po sériovém vrahovi může začít. „To, co Andrej nepochopí mozkem zdravého vyšetřovatele, to ona, Máša, pochopí. Je schopná se vydat po temných stezkách cizího šílenství a najít ho tam. Musí to udělat. Musí. Jinak táta umřel zbytečně.“... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Призрак Небесного Иерусалима , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sběratel hříchů. Přihlašte se a napište ho.

YildizKorelidis
18.03.2024 5 z 5

Mě kniha moc bavila. Nepřišla mi nudná a rozvláčná. Nemohla jsem se odtrhnout. Asi záleží na každého vkusu.

čef
21.10.2023 4 z 5

Detektivku z Moskvy jsem ještě nečetl, ale nečekal jsem nic extra. Nebyl jsem však zklamán. Román měl zvláštní atmosféru zřejmě vyvolanou širokou ruskou duší, ovlivněnou vodkou. Zápletka se sériovým vrahem byla sice trochu přehnaná, ale kdo tento typ dělá jinak? Hezké byly náboženské motivy a popisy Moskvy s podobnostmi s Jeruzalémem. Šlo to.

Zuzunda
01.02.2023 3 z 5

Knížka se dost vlekla. Poslední třetina už měla pěkný spád, ale s velkou pravděpodobností po dalším díle už nesáhnu.

Knižní novinky (8. týden)

17.02.2019

Kniha Sběratel hříchů v seznamech