Strašní Rimania přehled

Strašní Rimania https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406742/bmid_strasni-rimania-BlG-406742.jpg 4 132 132

Strašní Rimania je kniha o živote za čias Rímskej ríše, o hrozných rímskych cisároch, úbohých otrokoch a odvážnych keltských ženách. Ďalšia kniha z edície Hrôzostrašná história pútavo informuje o vynikajúcej stratégii rímskej armády, zlomyseľných zábavkách rímskych detí, ale aj o divokých Keltoch a hlavách v cédrovom oleji. Mladí čitatelia sa napríklad dozvedia, čo nosili rímski vojaci pod koženými sukňami, ako si Kelti udržiavali účesy a načo potrebovali bohatí Rimania vomitorium.... celý text

Literatura naučná Historie Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The Rotten Romans , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Strašní Rimania. Přihlašte se a napište ho.

Harold
24.08.2019 5 z 5

u této knihy jsem se velmi pobavil, byla vtipná, poutavá, a přinesla i proc člověka, který se zabývá dějinami Římské říše několik zajímavých zjištění. Humorná forma, kterou je kniha vyprávěna, nenuceně vzdělává jejího čtenáře.

Vidlička
17.10.2017 4 z 5

Dle mne gradiózní počin, jak spráťatům přiblížit historii skutečně, ale skutečně fťypnou formou. Gratulace.

vampiru
30.07.2017 4 z 5

Všechny knihy z této série mě bavily, ale jsou příjemné spíše pro mladší čtenáře. Vtipy a příběhy o tom jak se kadilo atd starší čtenáře nenadchne :D ale jelikož jsem jí četl o mnoho mladší a vím jak mě nadchla, nemohu jí hodnotit špatně. :) Je napsaná skvěle pro cílové publikum.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Strašní Rimania v seznamech