Mizerná druhá svetová vojna přehled

Mizerná druhá svetová vojna https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406958/bmid_mizerna-druha-svetova-vojna-i2L-406958.jpg 4 126 126

Mizerná druhá svetová vojna rozpráva o príšerných faktoch najhoršej vojny v dejinách – od zasnežených obliehaných miest, cez bahnité zákopy v džungli až po život v bombardovaných mestách a koncentračných táboroch. Dozviete sa napríklad, kto varil jedlo z červíkov, ktorých vojakov nepriateľ odhalil čuchom alebo prečo mohli byť biele spodky smrteľne nebezpečné. Prečítate si o nehoráznych výmysloch, ktoré všetci považovali za čistú pravdu, o zákerných zbraniach, o ktorých nemal nikto ani tušenia. História ešte nikdy nebola taká hrôzostrašná.... celý text

Literatura naučná Historie Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The Woeful Second World War , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mizerná druhá svetová vojna. Přihlašte se a napište ho.

ParallyShawy
04.05.2021 5 z 5

Dějepisné události s trochou toho humoru kombinovaného se zesměšňováním učitelů a školy. A stejně tak jak je tomu u Úžasné Zeměplochy, kde polovina úspěchu je pro mě ilustrace Joshe Kirbyho (v tomto případě pouze obálky knih), i zde a hlavně zde je polovina veškeré zábavnosti v ilustracích Martina Browna. Tento díl patří mezi ty nejlepší ze série.

Liliana2006
30.09.2019 5 z 5

Super kniha

jprst
04.08.2019 4 z 5

Knihu jsem objevil u vnučky, která ji četla na doporučení její učitelky. Po přečtení musím bez výhrad souhlasit s komentářem od Chytuš a pochválit učitelku mé vnučky, která zřejmě ví, jak na to.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mizerná druhá svetová vojna v seznamech

v dalších seznamech1x