Desatero božích přikázání přehled

Desatero božích přikázání https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/179227/desatero-bozich-prikazani-179227.jpg 4 4 4

Pravidla dobrého člověčenství. O deseti velkých svobodách člověka. Knížku používáme jako dárek pro ty, kteří si, i když k Bohu zatím příliš vztah nemají, cení morálních hodnot.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Desatero božích přikázání. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
19.02.2024 4 z 5

Skvěle zpracované Desatero. Jde to opravdu i takto jasně a jednoduše.

Garik
30.10.2012 5 z 5

Mám zato, že nejeden človek pôvodne vychovávaný vo viere v Boha sa od nej a od Neho vzdialil práve kvôli nesprávne pochopenému Desatoru, keď ho ešte v detstve začal vnímať ako príliš prísne a zväzujúce. Mnohým už nadobro ostala v mysli takáto mylná predstava, ktorá nielen spôsobila ich postupný odklon od viery, keď dali prednosť „slobode“ agnosticizmu či ateizmu, ale dodnes im v kombinácii s predstavami o „vedeckých poznatkoch“ získanými na školách a z médií bráni v akejkoľvek snahe skutočne porozumieť kresťanskej vierouke.

Táto útla kniha môže otvoriť iný uhol pohľadu na Desatoro Božích prikázaní a môže pomôcť lepšie pochopiť podstatu kresťanskej viery.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Desatero božích přikázání v seznamech

křesťanství křesťanský život

Ladislav Simajchl