Děravé paměti - Šedesát báječných let pod psa přehled

nehodnoceno
Děravé paměti - Šedesát báječných let pod psa https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533317/bmid_derave-pameti-sedesat-bajecnych-let-65e1b0417b83c.jpg 0 0 0

Jak se z nesmělého kluka ze Sázavy dočasně stal hédonistický seladon a nadlouho i nejpopulárnější porevoluční spisovatel? Co dělal 17. listopadu 1989 a na čem psal Báječná léta pod psa? Jaký byl vrátný, voják, učitel a redaktor, jaký je otec, bratr, syn a dědeček a kolik milenek bohužel pozval na oslavu svých padesátin? A proč pak hned neumřel? Michal Viewegh slaví šedesáté narozeniny a první dárek si rozhodl nadělit sám – vlastní životopis, psaný s nadhledem i ručením omezením.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Děravé paměti - Šedesát báječných let pod psa. Přihlašte se a napište ho.

Netopyr07
02.01.2024 3 z 5

Páni... Docela dost soucítím s těmi, kteří Michala zklamali, protože si to s nimi parádně vyřídil přes stránky svých pamětí :-D Jinak se mi pár věcí osvětlilo a jak se zdá, upřímnost nade vše. Je to dobrá oddechovka. A přiznávám se, že Michalovy Deníky jsou fajn. Jak sám píše, je "multižánrový" a každý si může vybrat, co mu sedne nejlépe.

vas
12.11.2023

Divím se kritikům, že se diví. Dostali přece děravé paměti:)

mila2411
07.11.2023 3 z 5

Za mě dobrý. Co jsem očekával to tam +/- i je. Možná až škoda, že to autor bere hrozně hopem, někde mohl být podrobnější a "delší".

TOP 10 nejprodávanějších knih (17. týden)

04.05.2022

TOP 10 nejprodávanějších knih (16. týden)

27.04.2022

TOP 10 nejprodávanějších knih minulého týdne (15.)

20.04.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Děravé paměti - Šedesát báječných let pod psa v seznamech

v Právě čtených1x