Deník pána démonů #02 přehled

Deník pána démonů #02 https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/7698/denik-pana-demonu-7698.jpg 4 43 43

Deník pána démonů série

Mladý Raenef zklame svého učitele Eklipse a ušetří život nepřítele (což je velice nedémonické), a proto se rozhodne odejít z domova a stát se skutečným pánem démonů. Jenomže život ve velkém, zlém světě není pro nezkušeného démona právě snadný. Raenef párkrát vyvázne jen o vlásek a nakonec narazí na Rasedův chrám, kde se setkává s někým, kdo netouží po ničem víc než po jeho smrti. Naštěstí není Raenef jediným učedníkem...... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Talpress

Demon Diary, vol. 02 , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník pána démonů #02. Přihlašte se a napište ho.

Teddy2023
01.01.2024 4 z 5

Hezký a vtipný příběh nezkušeného pána démonů, který se neliší od svých vrstevníků ...náhodné setkání s jeho věrným sluzebnikem

Kate18
28.08.2022 3 z 5

Raenef zklame svého učitele Eclipse a uteče z domu. Eclipse ho marně hledá. Mezitím Raenefa přivolá nešikovný kněží z Rasedova chrámu. Nám se tím trochu poodhalí minulost tohoto světa.

HiNataLi
17.10.2013 5 z 5

Po prvním díle přichází druhý... a oproti předchozímu o nic slabší, nejméně stejně zábavný. Na scénu navíc přichází kněží Rasedova chrámu a hlavně Chris, nejméně efektivní kněží pod sluncem. Snad o to víc je mi bližší. :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník pána démonů #02 v seznamech

v dalších seznamech1x