Deník malého Minecrafťáka přehled

Deník malého Minecrafťáka
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493853/bmid_denik-maleho-minecraftaka-YNj-493853.jpg 5 81 81

Deník jednoho obyčejného kluka v neobyčejném světě Minecraftu. Jmenuji se Minus. Je mi dvanáct a píšu si deník. Jo a žiju v Minecraftu. Stejně jako všichni ostatní od nás, se mám stát farmářem. Já chci ale něco jiného! Vždycky jsem tajně snil o tom, že se stanu bojovníkem a budu bránit svou vesnici před útoky nepřátelských mobů. A nyní mám příležitost si svůj sen splnit… Zjistil jsem totiž, že pět nejlepších studentů z naší školy nastoupí na trénink bojovníků. Udělám vše pro to, abych se dostal mezi ně!... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Diary of a wimpy villager (Journal d'un Noob)

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník malého Minecrafťáka. Přihlašte se a napište ho.

Varjohukka
09.05.2024 4 z 5

Docela příjemné překvapení. Dcera si vybrala sama v knihovně, protože má teď minecraftové období a všechno kolem této hry ji zajímá. Bylo to docela vtipné, bavilo to i mě.

Sigmamale69
10.12.2023

Minus je vesničan, který se chce stát bojovníkem. Jeho rodiče jsou pekaři, rodiče chtějí, aby se stal též pekařem. On se chce stát bojovníkem a chce ochránit vesnici. Minus chodí do školy. Průměr má celkově chvalitebný, ale ve vesnici ani ve škole mu nikdo nevěří že by se mohl stát bojovníkem, protože bojovníkem se může stát jenom kluk, který má rodiče kováře. Proto se Minus vydá na výpravu sehnat armádu. Jak to dopadne? Podaří se mu sehnat armádu? Dokáže se vrátit domů zdravý a živý? To se dozvíte až si koupíte tuto knížku.
Autor: Cube Kid
Kniha má 304 stran.
Kniha se mi líbila, když jsem jí četl tak mě to fakt bavilo a ohodnotil bych jí 8 z 10.

Makkulka
15.01.2023 5 z 5

Syn -10 let, knihou nadšen a to ho jinak musím do čtení trochu tlačit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník malého Minecrafťáka v seznamech

v Právě čtených2x