Deník Libora Podmola - 6 měsíců freestylu přehled

Deník Libora Podmola - 6 měsíců freestylu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460385/mid_6-mesicu-freestylu-uhN-460385.jpg 4 17 17

Mistr světa ve Freestyle Motocrossu a vítěz Americké olympiády extrémních sportů ve svém deníku otevřeně popisuje vlastní pocity ze závodů po celém světě, bolestivých zranění, bujarých oslav vítězství, ale i strachu z proher. Nakladatelská anotace. Kráceno. Vlastnoručně psaný deník Libora Podmola zachycuje 6 měsíců jeho šíleného freestylového života a je zakončen nejdůležitějším závodem jeho kariéry. varianta názvu - Deník Libora Podmola... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník Libora Podmola - 6 měsíců freestylu. Přihlašte se a napište ho.

Lucy_Dohnalova
02.07.2020 5 z 5

Za mě perfektní kniha, která přiblíží svět nejen fmx, ale celkově adrenalinové sporty. Líbí se mně, že je psaná stylem, kdy z různých kapitol můžete cítit emoce a vžít se do situace. Doporučuji????????

Miky88
08.04.2020 5 z 5

Libor Podmol je borec a jeho deník je jako on - prostě super. Líbí se mi, že píše tak jak to v tu chvíli cítí... Na nic si nehraje... Těším se na pokračování ????

sud99
13.09.2018 5 z 5

Kniha je deník, který se odehrává v Americe a ČR. Deník píše Libor Podmol a dále v příbězích vystupují Filip Podmol a američtí jezdci. Nejvíc mě zaujalo, jak si Libor podmol zlomil žebra a nohu. Bylo to při jeho novém skoku. Tato knížka se mi velmi líbila, protože to bylo psaný o sportu, který dělám.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník Libora Podmola - 6 měsíců freestylu v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

motocykly, motorky, skútry motokros motocyklový sport

Libor Podmol
česká, 1984