Deník Baltazara Iks - Z podzemí mezi lidi přehled

Deník Baltazara Iks - Z podzemí mezi lidi https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170790/bmid_denik-baltazara-iks-170790.jpg 3 11 11

Odnepaměti kolují mezi lidmi legendy o bájné říši, ukryté hluboko v podzemí, kdesi uvnitř země. Podle těchto mýtů jsou obrovské dutiny obývány zvláštní lidskou rasou, jejíž historie se začala datovat již před více jak šedesáti tisíci lety. Informace o životě v podzemní říši jsou zahalena hlubokým tajemstvím, a pokud se k nám přeci jen některé dostanou, bývají obvykle velmi kusé a jsou tak neuvěřitelné, že je zaregistrují snad jen bláhoví snílci. Vědci dosud odmítali spekulovat o pravdivosti podobných zpráv. Průlom nastává až ve chvíli, kdy autoři této knihy podali pravdivou zprávu o životě v říši Přízraků. Svědectví italského vědce s českými kořeny a jeho kolegy odborného ilustrátora, je šokujícím odhalením života hluboko pod zemí, kam denní světlo nemá šanci nikdy dopadnout...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník Baltazara Iks - Z podzemí mezi lidi. Přihlašte se a napište ho.

iiiccc
11.05.2020 4 z 5

Také nerozumím negativnímu hodnocení. Je pravda, že na začátku je to takové prazvláštní a ta Baltazaří mluva dělá trochu problémy. Ale jednoho chlapce, naprostého nečtenáře, si získala příběhem i svérázným humorem. Teď pracuje na druhém díle, který prokládá už i jinými knížkami. A to je to nejdůležitější.

broskev28
06.03.2020 4 z 5

Z toho nízkého hodnocení je mi trochu smutno. Pro mě je Baltazar Iks něco jako kvalitní a nešizený cucavý bonbón na bolavý krk: velmi dobrý, velmi nevšední, výjimečně povedený a přitom na dětského čtenáře vysoce účinný!
Paní učitelka ze 7.třídy měla prosbu: "Pošlu k vám holčinu, která vůbec nečte, a něco jí zkuste naordinovat - nepřečte ani zadání slovní úlohy, s jakýmkoli textem má ukrutný problém. Potřebuju ji rozečíst, naučit chápat tištěné/psané slovo!"
Dali jsme jí Deník Baltazara Iks a ona z něj nadšeně předčítala své mamce. Potom si půjčila 2.díl, i ten zhltla a přišla pro další knížku. Začali jsme Babičkou drsňačkou a pokračovali jsme v půjčování všech dalších Walliamsových knih. Teď už čte podle svého výběru a se slovními úlohami problémy nemá.
P.S. Knihu mi doporučil syn, který byl tehdy asi v 5.třídě.

kaja_scw
10.03.2018 2 z 5

Mě se kniha tak moc nelíbila. Nevím v čem mi kniha nesedla nebo co mi v ní chybělo.přišla mi taková všelijaká. NEDOPORUČUJI

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deník Baltazara Iks - Z podzemí mezi lidi v seznamech