Deň, keď pastelky dali výpoveď přehled

Deň, keď pastelky dali výpoveď https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401832/bmid_den-ked-pastelky-dali-vypoved-SNU-401832.jpg 5 96 96

Jedného dňa si Daniel chcel kresliť so svojimi pastelkami, ale namiesto nich našiel zväzok listov. Pastelky sa naňho nahnevali a viac už nebudú mlčať! Červená mu píše, že je prepracovaná, ružová sa cíti zabudnutá, žltá s oranžovou sa rozhádali, ktorá je farba slnka, iná si sťažuje, že je na papieri neviditeľná. Daniel chcel, aby jeho kamarátky pastelky boli šťastné. Vtom dostal nápad, ako si s tým poradiť… Deti, fanúšikovia humorných knižiek či začínajúci umelci si môžu pri čítaní listov predstavovať svoje vlastné humorné rozhovory s pastelkami a smiať sa rovnako ako autori tejto knižky, ktorá získala viacero ocenení a stala sa medzinárodným bestsellerom.... celý text

Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Ikar (SK)

The Day the Crayons Quit , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deň, keď pastelky dali výpoveď. Přihlašte se a napište ho.

elenai
25.06.2023 5 z 5

V knihovně mě hnedle zaujala, tak jsem ji vzala domů dceři na čtení. Moji milí, dcerka teď nechce číst nic jiného. Je to krásně zpracovaná, barevná, velmi vtipná knížka s prima nápadem, který jsem ocenila i já jakožto dospělé přerostlé dítě. :-) Moc mě
totiž baví se vžívat do rolí jednotlivých voskovek.95%

Lilu_
14.03.2023 5 z 5

skvělá kniha, moc jsme se u ní pobavili

iLuciferie
05.02.2023 5 z 5

Super nápad, krásné zpracování. Jen si myslím, že se dalo vymyslet jako trošku jiný formát (leporelo nebo něco obdobného?), protože takhle je to celkem malá knížka za poměrně vysokou cenu.
Tip - jelikož je přečtení opravdu na chvilku, prosí dcera každou návštěvu, aby si s ní prošla a musím říct, že je to i pro mě dost zábava porovnávat, jak se role "předčítače" jednotliví lidé ujmou :)

Knižní novinky (2. týden)

03.01.2019

Ocenění knihy (1)

2013 - Goodreads Choice Awards (Best Picture Book)

Kniha Deň, keď pastelky dali výpoveď v seznamech

v dalších seznamech6x