Den, kdy jsem dal výpověď přehled

Den, kdy jsem dal výpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404034/bmid_den-kdy-jsem-dal-vypoved-Oj5-404034.jpeg 4 2 2

O čem je kniha Den, kdy jsem dal výpověď? Pekařova kniha vychází zároveň s jeho druhým albem "Výpověď" a spolu vytvářejí jeden celek, i když obstojí i samostatně. Písničkář v knize prochází větším časovým úsekem svého života. Jde o jakési "přiznání na papír", které má jiné vyznění než vyřčená či vyzpívaná slova. "Čelit pravdě nahý mi u zrodu alba najednou přišlo logické." Kniha jako soubor myšlenek, příběhů a pocitů je doplněna texty písní z nového alba a o kytarové akordy.... celý text

Povídky Biografie a memoáry Umění
Vydáno: , vlastním nákladem

Den, kdy jsem dal výpověď , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Den, kdy jsem dal výpověď. Přihlašte se a napište ho.

mythos91
03.03.2021 4 z 5

Kniha je zpovědí zpěváka kapely Pekař o svém životě, průřezově od školních let až po současnost. Nahlíží nejen na protloukání se jednotlivce, ale popisuje, jaký byl vývoj kapely a jak vznikaly písničky, z jakých pocitů a za jakých okolností. Na konci knihy jsou právě i texty některých písní a k nim krátký příběh, o kom písnička je a jak byla myšlena. Jedná se o jednoduché čtení, které čtenář zvládne za pár večerů. Jednoduché, ale zajímavé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Den, kdy jsem dal výpověď v seznamech