Jezero prokletí přehled

Jezero prokletí https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71159/mid_jezero-prokleti-mHF-71159.jpg 4 308 308

Lief a Barda pokračují ve svém nebezpečném putování s novou společnicí Jasmínou. Společně pátrají po ukradených drahokamech z Kouzelného pásu Deltory. Již se jim podařilo najít zlatý topas. Aby však mohli svou zemi osvobodit od nadvlády Pána stínů, musejí získat zpět všech sedm drahým kamenů. Druhý kámen střeží hrozivý strážce u Jezera prokletí, které začarovala zlá a mocná čarodějka Thegan. Trojice poutníků musí přejít přes její území, kde na ně čeká řada úkladů a nebezpečí.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Lake of Tears , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jezero prokletí. Přihlašte se a napište ho.

marketa3815
29.01.2024 5 z 5

Čte devítiletá dcera, rychlostí 2 knížky za den, líbí se jí jednoduché šifry a dobrodružný příběh. První díl byl prý lepší, ale i tenhle je na 5*.

rafan65
28.01.2023 4 z 5

Ale jo docela dobré pokračování této série. Moc často nečtu tento druh knih ale zatím jsem docela překvapený jak se to pohodově čte. Tak uvidíme jaká bude další kniha.

Vevericka.eva
10.03.2022 5 z 5

Ani druhý díl série nezklamal. Sice je kniha určena dětem, ale jako odpočinková, jednoduchá pohodovka je prima i pro dospělé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jezero prokletí v seznamech

v Právě čtených1x