Děkuji, Bon Jovi přehled

Děkuji, Bon Jovi
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102630/dekuji-bon-jovi-102630.jpg 5 6 6

,,Příběh začíná v okamžiku, kdy autorka vzdává svůj život a chce jej ukončit. Jedna píseň, kterou právě hrají však zásadně změní celou situaci. Nejen o záchraně je skutečný příběh, který se autorka rozhodla napsat jako posilu pro všechny na podobné životní křižovatce."

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Děkuji, Bon Jovi. Přihlašte se a napište ho.

Barbora H
21.01.2019 4 z 5

Děkuji, Bon Jovi… děkuji lidem, kteří cítí k Bon Jovi to stejné... Jsou opravdu vyjímeční… V knize mi pouze vadily pasáže o Ježíši apod., paní autorku dokážu pochopit, neboť na mě měli Bon Jovi vliv velmi podobný… a John... je jen jeden :-)))

Jack93
21.06.2016 5 z 5

Na stránkách městské knihovny jsem si schválně zadal do vyhledávače heslo Bon Jovi, díky čemuž jsem přišel na tuto knihu. To bylo zhruba před rokem a půl, měli ji pouze na jednom místě, konkrétně ve Vysočanech (nevím, proč si zrovna tuhle informaci pamatuju), a věděl jsem, že si ji rád přečtu. Protože jsou ale Vysočany z Hostivaře daleko a nebyl jsem si schopen knížku ani zarezervovat, nechal jsem to plavat. Až před pár týdny jsem si ji opět vyhledal a konečně si pro ni dojel, tentokrát do Ústřední knihovny na Mafiánském náměstí.

Vladana Zmatlíková hned v úvodu píše, že její slovní zásoba a styl nejsou nic moc. Opak je pravdou. Styl a slovní zásoba jsou sice poměrně netradiční, ale právě díky nim získává útlá kniha čítající nějakých 92 stránek na zajímavosti a větší čtenosti.

Jedno vím jistě - život René bych nechtěl žít. Možná by se většina lidí dokázala s určitými pasážemi identifikovat, osobně se však dokážu identifikovat pouze s jedinou, a to s tou nejdůležitější, díky níž jsem si knihu vůbec půjčil - s láskou k Bon Jovimu. Pokaždé, když slyším jejich hudbu, dostává se mi do žil obrovský příval energii a ještě větší radost do života. Nebýt Bon Jovi(ho), život by byl o dost nudnější. Takže i já děkuji, Bon Jovi!

eliska18
02.01.2012 5 z 5

Brilantně napsaná knížečka, poutavý příběh. Každý se alespoň v něčem pozná, jazyk textu je zajímavý... Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Děkuji, Bon Jovi v seznamech

v Právě čtených1x