Dejiny umenia/ 1 přehled

Dejiny umenia/ 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233529/bmid_dejiny-umenia-1-233529.jpg 5 75 75

Dějiny umění série

Prvý zväzok diela oboznamuje čitateľa s prvými prejavmi výtvarného cítenia prehistorického človeka.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dejiny umenia/ 1. Přihlašte se a napište ho.

Corso
14.05.2021 5 z 5

Zo serie Dejin umenia Pijoana mam len tuto prvu knihu. Aj to len preto, ze sa zaujimam o paleo-umenie, paleo-mysel paleo-cloveka. Neviem ci niekedy budem mat tuzbu kupit si celu seriu. Mozno az zase zacne niekde vychadzat. V antikoch ju bezne mavaju, objavuje sa, ale zatial odolavam. Na take poobednajsie vylihovanie na posteli s velkou obrazovou knihou na pupku idealne :) Novsie vydania maju zda sa mi aj foto reprodukcie kvalitejsie. Ale Pijoan bol vzdy tlaceny tou najlepsou sudobou tlacovou technologiou. Dopodrobna informacne kniha samozrejme nejde, skor sluzi seria ako taky strucnejsi prierez celym umenim. Kedysi pycha kazdej domacej kniznice.

boxas
06.05.2020 5 z 5

O umění mnoho lepších knih není.

Alseri
19.02.2020 5 z 5

Stačí vidieť obálku knihy a už cítim jej vôňu. Ako študentke umeleckej školy mi kedysi veľmi pomohla, predovšetkým vďaka skvelým reprodukciám diel a ich formátu, čo výrazne uľahčovalo štúdium každého historicko-umeleckého obdobia. Texty sú na úkor obrazovej dokumentácie, nikdy mi to však neprekážalo. Na to sú tu iné tituly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dejiny umenia/ 1 v seznamech

v Právě čtených2x