Dějiny českých zemí přehled

Dějiny českých zemí https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94959/bmid_dejiny-ceskych-zemi-2Xf-94959.jpg 4 33 33

Jedinečná syntéza českých dějin sleduje vývoj na našem území od prvních stop člověka po současnost. Texty fundovaných odborníků a bohatý obrazový doprovod provázejí čtenáře dlouhým příběhem našich dějin a přitažlivým, moderním způsobem ho seznamují s klíčovými událostmi, politickými změnami, sociálním a kulturním prostředím i s významnými osobnostmi. Dějiny českých zemí jsou nejen užitečnou příručkou pro všechny zájemce o historii, ale také jedinečně zpracovanou výpravnou publikací.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dějiny českých zemí. Přihlašte se a napište ho.

Booky84
06.11.2021 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, skvěle zpracovaná a moc se mi líbí, jak je sepsána dle období, každý si jistě najde to své oblíbené.

Liška_Ryška
30.09.2021 5 z 5

Excelentně zpracovaná historie našeho území. Přednosti knihy jsou jednoznačně přehlednost, mnoho zajímavostí, přehledné členění jednotlivých historických etap, pěkné doprovodné fotografie. Díky této publikaci si neuvěřitelně rozšíříte obzory.

Honzin
26.05.2020 4 z 5

Knížka je moc pěkná, ale asi každého "zasáhne" hlavně čtenářovo oblíbené období.
Moje preferovaná období bych sice rád rozšířil na úkor ostatních, jenže kdyby takhle licitoval každý, tak by nic nevzniklo :-).
Palec nahoru za to, že se nejedná o strohou chronologickou osu, ale o ucelené události - příběhy popisované doby.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dějiny českých zemí v seznamech

v Právě čtených5x