Deformácia přehled

Deformácia https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336365/mid_deformacia-40D-336365.jpg 4 251 251

Budúci lekár Adam Schonberg po otehotnení svojej manželky preruší štúdium, a aby uživil rodinu, zamestná sa vo farmaceutickej firme. Jeho žena sa zverí do starostlivosti vynikajúceho odborníka na klinike, ktorá je vybavená najmodernejšou technikou. Skutočnosť, že túto firmu vlastní spomínaný farmaceutický kolos, vyzerá spočiatku ako šťastná súhra náhod. Adama sa však začína zmocňovať podozrenie, že za týmto spojením sa skrýva čosi nekalé. Lekári a ostatný personál na vychýrenej klinike sa totiž správajú až strojovo dokonale. Navyše sa dozvie, že jeho žena by mala ísť na interrupciu, pretože plod nie je zdravý...... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Mindbend , 1986

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deformácia. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
12.07.2023 3 z 5

Přečteno před lety .

Má první a poslední kniha od autora. Bohužel mě plytkost děje a nedostatky akce odradily od půjčování dalších thrillerů p. Cooka.
Ke knize : kdo nejlíp rozhoduje o osudu dítěte? Adam spolu s partnerkou Jennifer čekají dítě. Kvůli nedostatku peněz přeruší Adam vzdělání a zaměstná se u jisté firmy která jak později zjistí vlastní kliniku ,kam chodí jeho žena na předporodní vyšetření. Něco ale není v pořádku...

aliza
28.03.2023 5 z 5

Další skvělá kniha od autora, která se čte doslova jedním dechem, od začátku do konce.

Han-nah
07.08.2022 4 z 5

Miluji knihy z lékařského prostředí, i když mě někdy při jejich čtení mrazí. Věčné téma: lékař - pacient - farmaceutické společnosti.
Světová zdravotnická organizace WHO a jejich heslo "Jsme tu pro vás".
Jsou to monopoly, které ovládají s touhou moci a peněz.
A kniha "Deformace" ukazuje , kam až tato touha může dojít. Je to opravdu pořád ještě fikce? Možná ještě v minulém století, kdo ví-
Zajímavým námětem nás provází sympatický a čestný Adam, který vypráví příběh s vysvětlením názvu knihy "Deformace". Škoda, že konec byl nedořešen, ale to tak je vždy .

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Deformácia v seznamech

v Právě čtených1x