Dear Vittie: Aneb jak si zlepšit angličtinu četbou milostných dopisů přehled

Dear Vittie: Aneb jak si zlepšit angličtinu četbou milostných dopisů
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497872/bmid_dear-vittie-aneb-jak-si-zlepsit-ang-5vS-497872.jpg 4 32 32

Oblíbená "učebnice", jejímž prostřednictvím se autorovi podaří přesvědčit čtenáře, že znají z angličtiny mnohem více, než tušili, a dodá jim odvahy směle používat tento krásný jazyk.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dear Vittie: Aneb jak si zlepšit angličtinu četbou milostných dopisů. Přihlašte se a napište ho.

rencovav
14.09.2020 4 z 5

Klobouk dolů překladatelům za zvládnutí něčeho takřka nemožného. Vážně, překlady takového druhu nejsou jednoduché, vím to. Skoro bych to přirovnala k poezii, ale to taky úplně nevystihuje, co se jim v téhle knize podařilo.
Nedokážu posoudit, do jaké míry si čtenář může čtením těchto dopisů zlepšit angličtinu. Pro mě tam byla spousta nových slov, spousta užitečných zmínek o false friends a common czenglish mistakes. A taky hoodně různých kulturních narážek, ty mě bavily rovněž. Moc jsem si neužila všechny ty milostné a sexuální narážky - nevím proč, není na tom nic špatného, ale možná už jsem zkrátka odkojená jednadvacátým stoletím.

Knihu bych doporučila, i když v lecčems už není aktuální. V mnoha aspektech je totiž asi trvanlivá. :-)

macaha
08.08.2018 4 z 5

Dear Vittie je kniha psaná anglicko česky. A dá člověku, který se učí anglicky na angličtinu nový pohled.

lencin
19.12.2015 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších. Milé a poetické! Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dear Vittie: Aneb jak si zlepšit angličtinu četbou milostných dopisů v seznamech

v Právě čtených1x