Marie - anděl v pokušení přehled

Marie - anděl v pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4791/bmid_marie-andel-v-pokuseni-sC8-4791.jpg 4 40 40

Dcéry čarodějnice série

Nechť ti mé dcery přivodí zkázu!" proklela umírající Melisanda muže, který jí proklál dýkou srdce. Guy de St. Doye zděšeně utekl. Později se však vrátil, aby zabil dcery ženy, kterou považoval za čarodějnici... Marie-Ange, vychovaná v klášteře, je půvabná a něžná jako anděl - a je vydána do rukou muže, kterého všichni nazývají ďáblem. Láska, kterou k tomuto bezohlednému muži cítí, ji může zavést jedině do pekla. Nebo snad existuje reálná naděje dokázat ďáblovi, že skutečně může být nebe na zemi?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Marie - Engel in Versuchung , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Marie - anděl v pokušení. Přihlašte se a napište ho.

pegasek
15.03.2023 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila,řekla bych ,že je lepší než druhý díl a jelikož jsem četla 4 díl jako první z knih,tak můžu říct,že celá tato série je opravdu skvělá.knihy se čtou sami a je velmi těžké je odlozit

Filatov
14.03.2023 3 z 5

První dva díly byly lepší, i když neříkám, že se děj nakonec přeci jenom nerozjel. Celkově jde ale o horší díl, ale je vidět, že děj pomalu směřuje k očekávánému vyvrcholení a konečnému zúčtování s Guyem St. Doyem.

moudivlacek
17.04.2018 4 z 5

V tomto díle je krásná ukázka dvorních intrik, postavení žen a mužů u dvora i ve společnosti.
Hodně dlouho Marie netuší nic o své rodině a svém původu, králův rytíř Ďábel si neumí zpočátku vysvětlit svůj vztah k této dívce po jeho životním zklamání.
Skvělý díl, těším se na poslední, kde se určitě vše vyřeší a kde zlo by mělo být konečně řádně potrestáno.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Marie - anděl v pokušení v seznamech

v dalších seznamech1x