Superman: Brainiac přehled

Superman: Brainiac https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371146/bmid_superman-brainiac-f29-371146.jpg 4 56 56

DC komiksový komplet série

Superman: Brainiac (Action Comics Vol 1 č. 866-870): Nepřátelský mimozemšťan vysílá na Zemi své sondy a Superman se vydává do vzdálených končin vesmíru, aby se utkal se svým starým nepřítelem. Jenže Brainiac, s nímž se střetne nyní, je zcela jiný než všichni předchozí. Je to ten původní, skutečný Brainiac, který na palubě své obrovské lodi shromažďuje divy i hrůzy těch nejpodivuhodnějších civilizací. Za jeden z nejvzácnějších artefaktů považuje i samotného Supermana, takže se nezastaví před ničím, dokud nezíská Posledního syna Kryptonu jen a jen pro sebe. Action Comics Vol 1 č. 242: Clark Kent a Lois Laneová jsou hosty na palubě vesmírné lodi Columbus, jejíž let přeruší létají talíř. Jeho pilotem není nikdo jiný než Brainiac - dokáže ho Superman zastavit, než tento mimozemský génius věd zminiaturizuje a ukradne pozemská města?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Superman: Brainiac. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
08.04.2024 5 z 5

Tento komiks se povedl včetně kresby

Kopta
29.11.2021 4 z 5

Superman je hodně zvláštní cestě. Tak trochu nové, brutální až odporné. Zároveň ale relativně uvolněné a vtipné. Komiks je až neuvěřitelně krátký, ale seznamuje nás s novou postavou, která je vlastně dost silná a trochu to prokázala už ve Spravedlnosti. Docela je zajímavé, že jsme ji neviděli dávno, ale jde o zajímavou záležitost. Ale odpornou. To jednoznačně. Navíc je zajímavé, že i přes onu krátkost jde o komiks, který má dost postav, které jsou naprosto k ničemu.

wullcann38
20.11.2020 4 z 5

Dobrý komiks

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Superman: Brainiac v seznamech

v dalších seznamech2x