Kouzlo noci přehled

Kouzlo noci https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30877/bmid_kouzlo-noci-cm7-30877.jpg 4 39 39

Danvers Family série

2. díl

Anglie a moře, 1799-1800. Milostná historická romance o půvabné a svéhlavé dívce, která se ubrání nerovnému sňatku a po řadě dobrodružných příhod nachází své štěstí. Po smrti pěstounky je Georgiana i se svou sestrou vydána napospas strýci, který ji nutí provdat se za zhýralého starce. Dívka se v panice vydává na knížecí ples, kde chce mermomocí ztratit panenství, což se jí nakonec podaří s lordem Danversem, jejím utajeným poručníkem. Po bouřlivé noci se milenci sice rozcházejí, plamen lásky však hoří dál a po řadě nebezpečných událostí a útěku do Itálie přece jen dojde ke sňatku, tentokrát již žádoucímu. Děj milostného románu autorka zařadila do doby napoleonských válek v 18. století a zapletla do něj letmo i lady Hamiltonovou a lorda Nelsona.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

One night of passion , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kouzlo noci. Přihlašte se a napište ho.

renefer
06.08.2021 3 z 5

Klasická romanťárna o tvrdohlavé dívce a zamilovaném námořníkovi, které svede dohromady náhoda

Ála1968
18.04.2020 3 z 5

Začátek nic moc,prostředek byl nabitý akcemi,konec byl nedořešený,spoustu věcí mi tam chyběla k dořešení.Celkově průměr

havrmoni
09.12.2016 4 z 5

Začátek dost divný a pokud měl být vtipný,tak já jsem ho vnímala spíš jako tragikomický či trapný. Pak se to rozjelo,protože přiběh nabral spíš dobrodružno-špionážní směr. Hrdinky statečná,ale taky dost impulsivní někdy zbytečně. Dobře se to četlo,ale spoustu nedořešených věcì. Konci jakoby někdo vytrhl min.5 stránek. Chyběl mi ten pocit zadostiučinění ohledně strýce a tety. A co se stalo pak s tím odhaleným špionem aj.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kouzlo noci v seznamech

v dalších seznamech1x