Další příhody z černého kufříku přehled

Další příhody z černého kufříku https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196897/bmid_dalsi-prihody-z-cerneho-kufriku-196897.jpg 5 45 45

Knížka vypráví životní příběhy mladého venkovského lékaře. Moudrý, chápající pohled bývalého lékaře spolu s pohledem pozorovatele sociálních skutečností byl stejně jako u předchozích knih i zde inspiračním zdrojem vyprávění.

Literatura světová Povídky Zdraví
Vydáno: , Svoboda

Further Adventures of a Black Bag , 1966

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Další příhody z černého kufříku. Přihlašte se a napište ho.

Vidlička
10.11.2022 2 z 5

Zhýčkaná Gordonem a Herriotem bohužel nedokážu Kufřík dostatečně ocenit. Humor a milo skoro nikde, zmar a deprese všude. Pouze klobouček před všemi lékaři a podobnými lidumilnými zaměstnáními všech dob.

Arev122
23.09.2022 5 z 5

Pěkné pohodové čtení

harena
16.04.2021 5 z 5

Krátké, čtivé, milé a lidské povídky skvostně napsané. Většinou s humorem, někdy smutnější příběhy venkovského lékaře, který zná u svých pacientů nejen jejich nemoci, ale i chybičky v jejich charakterech a dokáže si s nimi poradit. Krásné bylo, jak se pan doktor zamilovával, aniž o tom věděl. Působivé vyprávění s pestrými charaktery postav. Dávám si pana Cronina do oblíbených a těším se na jeho dalších 14 knih, protože příjemného čtení je pomálu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Další příhody z černého kufříku v seznamech