Ďalší na rade přehled

Ďalší na rade
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445497/bmid_dalsi-na-rade-1q1-445497.jpg 4 296 296

Jeden z nás lže série

< 2. díl

Odkedy sa Štvorka z Bayview očistila od podozrenia zo Simonovej vraždy, objavilo sa viacero pokusov o oživenie jeho povestného Klebetníka. Nikto však nevedel zneužívať citlivé informácie tak ako on. Až doteraz. Simon je mŕtvy, no ktosi odhodlane pokračuje v jeho odkaze. A prichádza s úplne novými pravidlami. Tentoraz nejde o aplikáciu, ale o hru PRAVDA ALEBO ODVAHA. Neznáma osoba vyzýva vybraných študentov zo strednej, aby sa rozhodli pre jednu z možností. Ak si zvolia pravdu, vyzradí o nich chúlostivú klebetu. Ak si vyberú odvahu, čaká ich náročná úloha. Iná možnosť neexistuje. Hráči o sebe nerozhodujú. Prvá na rade je Phoebe. Kto sa rozhodne nehrať, volí si pravdu. Tá o Phoebe nie je pekná. Ďalšou v hľadáčiku je Maeve. Žiaľ, mala byť múdrejšia. Vždy si treba vybrať odvahu. Pozvanie príde aj Knoxovi, ďalšiemu z partie, no vtedy sa už hra škaredo zvrtne.... celý text

Literatura světová Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (SK)

One of Us Is Next , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďalší na rade. Přihlašte se a napište ho.

Pierette
02.05.2024 5 z 5

I když jsem nečetla první díl a knížka je cílena pro mládež, moc se mi líbila. Ze začátku jsem měla trochu problém s počtem postav, ale jak děj plynul, tak jsem do něj dobře vklouzla a snažila se přijít na to, kdo hru začal :) Trefila jsem se jen způlky, tak i to mě moc potěšilo a byla jsem napjatá až do konce. Doporučuji

lejera
20.03.2024 4 z 5

Tak druhý díl série se mi kupodivu líbil ještě víc než ten první. Mile mě potěšilo, že jsem se znovu setkala se čtveřicí studentů z první knihy, byť nebyly hlavními postavami. Děj byl svižný, napínavý, knihu jsem hltala. Obvykle druhé díly nehodnotím moc kladně, ale tady se to opravdu povedlo. Určitě mě budou zajímat další autorčiny knihy.

pedroK
29.11.2023 4 z 5

Z Kareniných knih za mne nejslabší, ale i tak dobrá YA detektivka.

Knižní novinky (32. týden)

02.08.2020

Knižní novinky (29. týden)

12.07.2020

Kniha Ďalší na rade v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech8x