DAIQUIRITA přehled

DAIQUIRITA https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42137/daiquirita.jpg 4 12 12

DAIQUIRITA je současný společenský román, román pro ženy. Děj se odehrává na třech kontinentech. Hlavní představitelka je žena středních let, úspěšná manažerka. Dcera Hanička pracuje ve Francii a dělá rodičům radost. Jenže je tady manžel, kterému stačí k životu málo. Hana je úžasná, stará se o rodinu, vydělává peníze a svého muže jaksi přeroste. Jejich hádky se stupňují, až nakonec začne jít Haně o život. Když musí odejít z manažerského postu v práci, rozhodne se, že vezme život do svých rukou a začne opravdu netradičně. Odmítá pouze snít o tom, že se jednou bude živit malováním, a proto se vydává na fantastickou cestu. Chce si pro začátek svého budoucího života vytvořit menší kapitál prací v zahraničí. Čekají na ni překážky i nečekaná překvapení. Z domova odchází jako manažerka, v cizině poznává extrémy nelegální práce. Zažívá smutek, strach, ponížení. Vše ale bere statečně a nedá se zastrašit. Vážně onemocní, je okradena o všechny své věci, dostává se až na samé dno. Ovšem je bojovnice, která svou odvahou a smyslem pro humor zdolá všechny překážky a dokonce při hledání svého štěstí narazí také na lásku. Přestože dcera i všichni, se kterými se při své práci v cizině potká, stále opakují, že je stará a má už sedět doma, dokazuje svým postojem k práci a celkově k životu, že má ještě co říct. Její pobyt v zahraničí jí přináší také poznávání nových míst, která jsou nádherná a přirostou jí k srdci. Jsou také velkou inspirací pro Haninu životní vášeň – malování. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize DAIQUIRITA. Přihlašte se a napište ho.

mcabr
27.05.2022 5 z 5

Začátek, který se mi nelíbil jsem se začatla a dočetla. Pěkné.

Jája92
22.02.2018 4 z 5

Knihu jsem si vybrala jedna podle zajímavého názvu a také díky anotaci. Jsem za to ráda, protože se mi kniha líbila.

cace
08.02.2014

Vydržela jsem prvních pár stránek, to se fakt nedalo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha DAIQUIRITA v seznamech