Ďáblův hřích přehled

Ďáblův hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245520/bmid_dabluv-hrich-ZdC-245520.jpg 2 3 3

Magda Reifová jednoho dne zbilancuje svůj dosavadní život. Zjištění, jak moc se liší od jejích původních představ, ji donutí učinit rozhodnutí. Jaké rozhodnutí Magda učiní? Jak moc ovlivní osud celého lidstva? Proč musel zemřít otec Pistorius, který se Magdě snažil pomoci? Skutečně byla jeho krutá smrt Magdina vina? Podaří se nakonec zvrátit následky jejího rozhodnutí? Bylo správné, jak se Magda zachovala, nebo byla pouze sobecká? Nečekané zvraty, napětí, tajemno a mnoho dalšího naleznete v této jedinečné knize.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďáblův hřích. Přihlašte se a napište ho.

arendsee
07.03.2017 1 z 5

Tak jsem právě dočetla tento skvost :D Trochu slátanina 3 témat - upsání duše ďáblu, apokalypsa díky potomku ďábla a žena, co má krizi středního věku... A co proboha má být ten polidštený Satan? :D A trochu mě rozčiloval ten amatérský styl psaní... Jednu hvězdu dávám snad jen za to, že mě ta kniha upřímně pobavila :D

michaela8349
29.07.2015 5 z 5

Výborné čtení. Vřele doporučuji. Hlavně nezaměňovat s trapným ženským románem, jak to někteří rádi řadí do této kategorie. O nic podobného se nejedná. Žádná bezduchá slátanina. První kapitola trochu nudnější, ale od druhé to stojí zato a přečetůla jsem jedním dechem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ďáblův hřích v seznamech

Autorovy knížky