Ďábel a jiné povídky přehled

Ďábel a jiné povídky https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381448/bmid_dabel-a-jine-povidky-Dh5-381448.jpg 4 132 132

Kniha obsahuje třicet šest kratších povídek z pera významného - ač kontroverzního - francouzského spisovatele Guy de Maupassanta (1850-1893). Už samotné jejich názvy dávají tušit tajemnou atmosféru, která většinu příběhů spojuje. Obliba autorových textů ale pramení i z mistrovství, se kterým ličí psychologii svých psotav, a z jeho schopnosti zachytiti a kriticky popsat často šokující jevy společnosti své doby.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďábel a jiné povídky. Přihlašte se a napište ho.

MichaLela
26.07.2021 5 z 5

No já jsem tedy z knížky nadšená. Moc se mi líbilo vykreslení postav, těšila jsem se na každou další povídku. Za mě palec nahoru

Lili
13.04.2020 3 z 5

Povídky byly čtivé a jak název napovídal, místy i dost drsné. Časem asi vyblednou, ale co, pro tuhle chvíli to byl dobře strávený čas.

pismenkovyJoe
21.03.2020 3 z 5

Pár těch delších povídek mě opravdu bavilo, ty kratší mi kolikrát přišly jako balast, za mě nic moc, čekal jsem lepší povídky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ďábel a jiné povídky v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech3x