Posvěcené zlo přehled

Posvěcené zlo
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/280721/bmid_posvecene-zlo-f0A-280721.jpg 4 212 212

D.C. Detectives série

Detektivní příběh ze série Detektivové z D. C. Washingtonská policie vyšetřuje sérii vražd mladých žen, které mají jedno společné: vrah je uškrtil šálem, jenž je součástí kněžského roucha, proto mu média začala říkat „Kněz“. Protože se evidentně jedná o duševně nemocného člověka, je k vyšetřování přizvána i mladá psycholožka Tess, která má policistům přiblížit pravděpodobný motiv a profil pachatele. Tess se v průběhu vyšetřování sblíží i s jedním z detektivů, ale tím na sebe obrátí pozornost psychopata, který ji zahrne do svých šílených plánů.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Motto

Sacred Sins , 1987

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Posvěcené zlo. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
20.06.2022 4 z 5

Velmi povedená detektivka, jen byla podle mě až moc přeslazená. Více bych se zaměřila na druhou linku příběhu.
Možný spoiler.
Vraha jsem přímo neuhádla, ale už na začátku mě trklo, že to musí být někdo ze stanice, takže to zase tak velké překvapení nebylo.
Kniha se dobře četla, ale místy to bylo dost táhlé, konec bych zase o pár stránek prodloužila, ale to já vždycky. Určitě se ke knize vrátím

pip11
11.07.2021 4 z 5

Lehce napínavé krimi v plynulém, pomalejším tempu. Vraha jsem teda neodhalila, ale četlo se to pohodově.

georginaa
08.11.2020 4 z 5

Napínavý detektivní příběh, kde psycholožce Tess jde o život. Policajt Ben vyšetřuje záhadné vraždy až jednoho dne se tyto osudy dvou se spojí. Postupem času se do sebe zamilují a Ben vypátrá vraždícího maniaka. Bravurně napsaný od Nory, jako skoro všechny její knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Posvěcené zlo v seznamech

v Právě čtených1x