Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením přehled

Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132341/bmid_cviceni-a-hry-pro-deti-se-sluchovym-QKk-132341.png 4 1 1

Kniha vychází ze zkušenosti, že dítě se sluchovým postižením se nejvíce naučí hrou v domácím prostředí. Úvodní texty poskytují rodičům srozumitelnou základní orientaci o sluchovém postižení, aby lépe porozuměli smyslu uvedených her a cvičení. První dvě kapitoly jsou zaměřeny obecněji, následující části se již zabývají konkrétně vždy jednou oblastí rehabilitačního procesu. Těžištěm knihy jsou soubory nápadů, her a cvičení pro rozvíjení dané oblasti. Cvičení jsou řazena přibližně podle vývojového stupně a jsou vhodná pro děti raného až předškolního věku. Většinu uvedených her a cvičení lze využít i u slyšících dětí, jsou vhodné zvláště pro ty, které mají komunikační problémy (opožděný vývoj řeči, dysfázie). Knihu využijí zejména rodiče malých dětí se sluchovým postižením a učitelky mateřských škol, které mají ve třídách integrované dítě se sluchovou vadou.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
06.05.2024 4 z 5

Hledala jsem si inspiraci a narazila na tuhle knihu. A ač nepracuji s dětmi se sluchovým postižením, našla jsem tam skvělé tipy a hry. Nejvíc pro mě byla dechová cvičení a cvičení na rozvoj motoriky mluvidel.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením v seznamech

speciální pedagogika sluchové postižení surdopedie děti se zdravotním postižením

Autorovy knížky

2011  80%Cvičení a hry pro děti se sluchovým postižením