Cukrárna v Paříži přehled

Cukrárna v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533273/bmid_cukrarna-v-parizi-65e19a6637257.jpg 4 1905 1905

Romantická cukrárna čeká na svoje objevení. Vstupte a ochutnejte některý z dezertů. Kdysi vyhlášená pařížská cukrárna se brzy zavře, ještě zbývá poslední cukrářský kurz. Právě na něj míří z anglického venkova i třicetiletá Nina Hadleyová. Kromě odpalovaného těsta se ale bude muset vypořádat ještě se Sebastianem, velmi úspěšným a také velmi protivným šéfkuchařem, do kterého byla kdysi nešťastně zamilovaná. Postaví se Nina konečně za sebe a za to, po čem opravdu touží?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: audiokniha , Grada

The Little Paris Patisserie , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cukrárna v Paříži. Přihlašte se a napište ho.

renulka.s
22.05.2024 4 z 5

Moje první kniha od této autorky. Hezký příběh mladé ženy, která se shodou okolností ocitá v Paříži, kde se začíná odvíjet její nová životní etapa, nabízející práci, přátelství, dobrodružství ale i znovu nalezenou lásku. Příjemné čtení.

kaca1530
15.05.2024 3 z 5

Krásná obálka, jak jsme u série zvyklí. Už od začátku výrazně nesympatické a dětinské hlavní postavy. Tentokrát mi už vadil i ten přehnaně podporující fanklub okolo Niny. Přes všechny výhrady ale musím uznat, že knížka díky popisu prostředí umí vtáhnout a donutí vás si všechny ty zákusky najít.

Denča__02
15.05.2024 4 z 5

Už jste si někdy říkali, potom co jste přečetli nějakou knihu, že chcete být na místě, které je popisované v knize?
Vítejte ve světě, kde Julie Caplinová naprosto úžasně vykresluje atmosféru a místa.
Tentokrát nám autorka přiblíží pařížské cukrárny a jaké dobroty v ní najdeme.
Doporučuji si nachystat ke čtení něco sladkého na zub.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Ptejte se autorky Kavárny v Kodani...

21.11.2021

Knižní novinky (45. týden)

07.11.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Přijměte odpovědnost za Váš život. Vězte, že jste to Vy, kdo Vás dostane tam, kam chcete, nikdo jiný to neudělá.“

Kniha Cukrárna v Paříži v seznamech

v Právě čtených33x