Cukor a soľ přehled

Cukor a soľ https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91906/mid_cukor-a-sol-xtu-91906.jpg 4 215 215

"Cukor a soľ - tento názov vymyslela moja malá Táňa. Román by sa však mohol volať aj: Rozvod nie je vždy riešením. Platí to aj v prípade hlavnej hrdinky Nory, ktorá až po rozvode pochopí, čo všetko stratila."

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Ikar (SK)

Cukor a soľ , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cukor a soľ. Přihlašte se a napište ho.

Lenka541
13.11.2022 4 z 5

Ikdyž mám ráda trošku akčnější příběhy, knížka se četla dobře. Ranč u dědečka se mi líbil víc. Jinak pohodové čtení.

Amifa
09.09.2021 5 z 5

Čtivá kniha, která nám ukazuje jak málo stačí k rozbití fungujícího vztahu, kde se dva velmi milují. A přitom by stačilo víc komunikovat a problém probrat, ale musí mít "uši a oči otevřené" obě strany.

Zlatinka.Emilly
24.02.2021 5 z 5

Od první stránky se čte kniha dobře, jak jinak než že zase rodinný příběh, který skončí happy endem. Myslím, že rozvod byl zcela zbytečný, dalo se komunikovat a ne hned prorážet zeď hlavou. Trucovitost se ani jednomu z páru nevyplatila. Jejich dosud čisté manželství bylo poskvrněno, nic se nedá vrátit zpátky. Zalíbila se mi v závěru tato moudrost: "rozlišili pozlátko od skutečného zlata. Nejcennější a nejvzácnější kousky jsou v srdci ... a s těmi se neobchoduje".

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Cukor a soľ v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x