Cudzinec v dome přehled

Cudzinec v dome
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403588/mid_cudzinec-v-dome-EYT-403588.jpg 4 3088 3088

Čakáte na príchod milovaného manžela z práce. Pripravujete večeru a tešíte sa naňho. To je posledné, na čo si spomínate. Preberiete sa v nemocnici a netušíte, ako ste sa tam dostali. Oznámia vám, že ste mali nehodu – v nebezpečnej časti mesta ste stratili kontrolu nad rútiacim sa vozidlom. Neskôr s hrôzou zistíte, že polícia vás podozrieva z vraždy. Váš manžel tomu najskôr odmieta uveriť, no čoskoro ho ovládnu pochybnosti. Vaša najlepšia priateľka navonok stojí pri vás, ale na jej správaní čosi nesedí. Najhoršie je, že vy sama neviete, čo sa vlastne stalo. Spomienky sa vám však postupne vracajú...... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

A Stranger in the House , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cudzinec v dome. Přihlašte se a napište ho.

Věra91
13.05.2024 4 z 5

Nejen že to byl můj první thriller, ale i první kniha od této autorky. Líbilo se mi to, že od začátku do konce jsem nevěděla kdo to udělal. V hlavě se mi honilo tolik teorií jak se to stalo, kdo a proč to udělal. Kniha se mi moc líbila.

Verunka289
12.05.2024 4 z 5

Tato kniha se mi asi líbila o něco víc než Manžele odvedle, ale taky teda nic moc světoborného, děj je hodně předvídatelný, zápletka za mě taková tuctová. Ale kdyby to byl můj první thriller v životě, asi budu hodnotit jinak, pravděpodobně velmi pozitivně. Pokud ale už má člověk nějaký žánr hodně načtený, tak zjistí, že se motivy opakují a že ho už nic moc nepřekvapí.
Další knížky Shari Lapeny si ale stejně určitě přečtu, až budu chtít něco nenáročného, co se bude rychle číst.

petraj30
02.05.2024 3 z 5

Snažila jsem se to přečíst hodně rychle, protože jsem věděla, že to nebude nic světoborného. Chtěla jsem jen přečíst všechny knihy od této autorky. Vím, že to umí i líp. Bylo to na podobné bázi jako Manželé odvedle. Velmi předvídatelný děj s nesympatickým postavami.
Když jsem se seznámila se všemi postavami a okolnostmi, nebylo těžké si představit, jak to asi bude probíhat a jak to pravděpodobně skončí. No možná zase ten konec, to je záruka malého překvapení.
Dobře se to četlo, ale to je jen jedna z mála kladných věcí. Vím, že ty ostatní knihy od autorky jsou mnohem lepší.

50 nejčtenějších knih roku 2020

26.12.2020

10 právě čtených knih podle uživatelů (červenec)

15.07.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů (červen)

15.06.2018

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Cudzinec v dome v seznamech

v Právě čtených36x
v Přečtených4 607x