Cudzie dieťa přehled

Cudzie dieťa https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486395/bmid_cudzie-dieta-cL2-486395.png 4 869 869

Krv nie je voda... Naozaj je to také jednoduché? Keď Pete Riley jedného rána otvorí dvere, netuší, že naňho čaká rodičovská nočná mora. Na prahu stojí neznámy muž, ktorý tvrdí, že Petov dvojročný syn Theo je v skutočnosti jeho. K nešťastnej zámene došlo podľa Milesa Lamberta v nemocnici, kde v ten istý deň porodila jeho žena Lucy aj Petova partnerka Maddie. Oba páry sú v šoku, no snažia sa nájsť cestu, ako prepojiť svoje rozdielne životy a stať sa trochu nekonvenčnou modernou rodinou. Až žaloba podaná na nemocnicu spustí oficiálne vyšetrovanie, ktoré vedie k prekvapivým odhaleniam. Ako veľmi môže jedna rodina veriť druhej? Alebo dokonca jeden partner druhému? Pete a Maddie sú odhodlaní urobiť pre ochranu svojho dieťaťa, čo bude treba. Aj nehrať podľa pravidiel.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

Playing Nice , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cudzie dieťa. Přihlašte se a napište ho.

kurama45
06.05.2024 4 z 5

Vďakabohu, že nie som ani jedna z postáv v knihe, ani jedna jediná… Slušní lidé je slušný psychotriler so všetkým, čo k tomu patrí: nechýba napätie, zaujímavé zvraty v deji, temné a menej temné tajomstvá, frustrácia, ale i nádej a akurátna štipka predvídateľnosti. Nedokázala som prestať čítať a občas ma až trhalo pretočiť na koniec knihy, aby som zistila, ako to celé dopadne. Vydržala som a odmenou mi bolo ďalších pár prekvapení. Klobúk dole.

Emma27
03.05.2024 4 z 5

Začatek nutí číst dál,ale trochu jsem předpokladala děj.Působilo to na mě,mrazivě ale i trochu jako průměrná knížka.

Valdora
26.04.2024

Skvělé, napínavé a čtivé od začátku až do konce.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Knižní novinky (9. týden)

27.02.2022

Knižní novinky (37. týden)

12.09.2021

Kniha Cudzie dieťa v seznamech