Velké dobrodružství Čtyřlístku přehled

Velké dobrodružství Čtyřlístku
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400511/mid_velke-dobrodruzstvi-ctyrlistku-yBP-400511.jpg 4 19 19

Čtyřlístek série

7. díl série. Myšpulínův 3333. vynález - Ljuba Štíplová (Miloš Štípl), Jaroslav Němeček.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velké dobrodružství Čtyřlístku. Přihlašte se a napište ho.

danny_21
09.06.2022 2 z 5

Kdo z generace Husákových dětí by neznal praotce komisků v Československu ? Já jsem ho samozřejmě miloval, nejen osudy Čtyřlístku z Třeskoprsk ale i ostatní příběhy Poldu a Oldu, Káťu a Škubánka a jiné. Měl jsem štěstí, že máma sbírala pro mě a četla se mnou, takže se jich nahromadilo docela dost a každý rok jsem si ten pakl vzal a listoval znovu a znovu tou nezaměnitelnou atmosférou. Sedmý díl se věnuje samostatnému příběhu čtveřice, nedá se říct, že zrovna úplně povedeně napsanému, takže za mě - 45 %

Yarwen
07.11.2021 1 z 5

Na první pohled se může zdát hezké, že celé číslo je věnováno dlouhému příběhu Čtyřlístku (Pinďa a Fifinka tentokrát v hlavní roli), ale co je to platné, když se jedná o tak bezduchý a hloupý příběh ve stylu Toma a Jerryho. Jedna věc je napsat komiks pro děti, druhá pak zachovat určitý mantinel dětské naivity, pod který by neměl výtvor klesnout. Tady se to nepodařilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velké dobrodružství Čtyřlístku v seznamech

v dalších seznamech1x