Na přehradě přehled

Na přehradě https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378945/bmid_na-prehrade-YiM-378945.jpg 5 9 9

Čtyřlístek série

Na přehradě - Karel Taufman, Jaroslav Němeček. Čtyřlístek zase jednou zavítá k vodě na přehradu. Prozkoumá ji, seznámí se s místními vodníky a zároveň vyřeší letitý případ krádeže zlatých cihel. Veverka a Myška na výletě - Zámek Blatná - Jarmila Marešová. Naše staré známé Veverka s Myškou opět využijí služeb cestovní kanceláře Havran tour. Tentokrát se vydají na zámek v městečku Blatná a seznámí se s místní pověstí. Matylda - Jak chytat myši - Hana Lamková, Eva Sýkorová Pekárková. Také se setkáte s naší novou kamarádkou. Je to rozšafná starší kachna a jmenuje se Matylda. Pravděpodobně ji už znáte z televizních večerníčků. Sedmikráskov - Kytka k narozeninám - Richard Svitalský. Sedmikráskovský Dyk se s pomocí kouzelné květiny dostane až do oblak a kupodivu si odtamtud přinese jitrnice.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na přehradě. Přihlašte se a napište ho.

EvikU.
29.09.2021 5 z 5

Čtyřlístek si 5 hvězd zaslouží. Moc hezky vymyšlený. Baví holky i kluky, dospělí i malé děti. V tomto díle musím opět vyzdvihnout příběh Veverka a Myška, protože se děti dozvědí o historii zámku Blatná. Moc se nám číslo líbilo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na přehradě v seznamech