Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka přehled

Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212199/mid_ctvrta-kostka-renesancni-detektivka-212199.jpg 4 86 86

Jednoho podzimního dne roku 1601 je rytíř Jan Víta ze Rzavé těsně před branami Prahy unesen a poté vtažen do soukolí dramatických událostí, které započnou podivnou vraždou významného českého aristokrata a vyvrcholí neméně záhadnou smrtí Tychona Braheho...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka. Přihlašte se a napište ho.

dr.romca
30.07.2023 3 z 5

Z počátku mi nesedl styl psaní, musela jsem si zvyknout. Krásné přenesení do té doby.
Popis postavy Rudolfa II. je asi přesnější, ale já mám před očima postavu z Císařova pekaře... :))

Celestine
13.12.2022 4 z 5

Chvíli mi trvalo zorientovat se v postavách, ale pak se to rozjelo. Jan je možná trochu svůj, ale oblíbíte si ho. Chytrý příběh a zajímavá zápletka. Docela se divím, že se zatím nedočkal pokračování.

Rozari
28.11.2020 3 z 5

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst, musela jsem se občas vracet, když se v textu odkazovali na něco dříve zmíněné, ale pak už se to rozběhlo.
V závěru mi však vysvětlení celé záhady přišlo přitažené za vlasy a hlavního hrdiny Jana Víta ze Rzavé mi bylo až líto, že byl jen figurkou, kterou (až na pár výjimek) pohybovali po šachovnici ti důležitější a mocnější.
Líbil se mi popis rudolfínské Prahy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čtvrtá kostka - Renesanční detektivka v seznamech

v Právě čtených2x