CoolMom in da house přehled

CoolMom in da house https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507781/bmid_coolmom-in-da-house-qQ1-507781.png 4 12 12

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize CoolMom in da house. Přihlašte se a napište ho.

TerkinKnižnySve
17.05.2024 5 z 5

Kamila Štěpánková - CoolMom in da hause

Počet strán: 124
Vydavateľstvo: @pointa.cz
Žáner: #humor

Vtipne opísaný život mamy a jej detí.

Ako sa dokáže zmeniť život ženy? A aký rozdiel je mať jedno dieťa a aký rozdiel mať dve? (Poprípade viac)

Týmto dávam poklonu nám všetkým matkám.
Klobúk dole a hlavu hore, raz to bude lepšie

Autorka veľmi vtipne a kvetnato opísala denny boj, radosť a starosť o svoje šelmy + sťahovanie do cudziny .

Kniha bola milá, vtipná, vo veľa veciach som sa sama videla (ako všetky mamy) a určite ju odporúčam ako výbornú oddychovku

Za #spolocnecitaniesniky
Ďakujem @nikabookworm

A za knihu autorke @coolmom.blog , na profile najdete odkaz na podporu autorky kúpou knihy

Kniha č. 120/2024

#recenzieTerka #kniznarecenzia #skbookstagram #milujemeknihy2 #podporujemeslovenskychautorov #milujemeknihyslovenskychautorov #coolmom #kamilastepankova

Obsah:
#životmatky #zbierkapoviedok #zoživota #materstvo

Sbírka povídek o životě jedné matky, která vychovává dvě malé „šelmy“. Nevšední okamžiky života plné radostí i starostí obou zúčastněných stran vás jistě pobaví.
CoolMom je příběh autorky knihy Kamily Štěpánkové a mapuje život matky na mateřské dovolené. Autorka vypráví o svých pocitech a dojmech z mateřství s humorem sobě vlastním, který (jak sama tvrdí) jí jediný brání v tom, aby se z toho nezbláznila. Hlavní postavy jsou její dvě malé šelmy Lili s Pepíkem a manžel Pepa. Děj se odehrává nejprve v České republice, pak se přesouvá do Oregonu, kam se rodina přestěhovala. Tam poznávají Ameriku a zažívají napínavé chvíle. Použitím přímé řeči, která skvěle zachytává bezprostřední reakce dětí, autorka ozvláštnila text a přiblížila se tak blíže čtenáři. Kniha jistě zaujme vtipem a líčením života v USA.

terryaknihy
13.05.2024 4 z 5

Tato knížka je takový vhled do autorčina mateřství. A asi i do mateřství každé mámy, ať si to přizná nebo ne :D. Byť mám teprve prcka, už jsem se v některých situacích našla. Líbilo se mi, že děti jsou šelmi, že hezky mluví o manželovi a že si dokáže evidentně sama ze sebe udělat legraci, což přispělo k příjemnému a místy úsměvnému čtení. Jedinou chybou za mě bylo občasné přeskakování z jedné věci na druhou, což mi třeba u kapitoli čtení pohádek trochu vadilo :). Ale, život matek je dá se říct takový hektický :D. Co ale musím podtrhnout a bylo to skvělé, tak jsou ilustrace! To je nádhera pohledět :).

KamiStone
10.03.2024 5 z 5

Ačkoliv ze mě cool mom pravděpodobně ještě spoustu let nebude, u knihy jsem se dobře bavila, i když patřím do generace, která tuto knížku ocení spíše později. Autorka má skvělý smysl pro humor, v některých pasážích jsem si připadala jako na stand-upu Lucie Macháčkové, což je pro mě veliké plus. Knihu moc doporučuju a těším se na další autorčiny knihy.

Tichý pláč, Papírový palác a další knižní novinky (9. týden)

26.02.2023

Kniha CoolMom in da house v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x