Conan a sedm dní do úplňku přehled

Conan a sedm dní do úplňku https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30323/bmid_conan-a-sedm-dni-do-uplnku-65c2fe34b9eb4.jpg 3 24 24

Hyrkánský princ Sesamus prochází životem v nezáviděníhodné roli mladšího prince. Přesto nikdy nedává najevo, že pomýšlí nějak vystoupit proti právům staršího bratra. Musovci jsou však panovnický rod jako každý ve své době, i o staletí později. Když jde o trůn, je jediný dobrý bratr, mrtvý bratr. Tuto zásadu pochopí v okamžiku, kdy se jeho chráněnec Conan zaplete do intriky, která je zcela určitě součástí boje o trůn. Má sedm dní na to, aby s jeho pomocí odvrátil zkázu, ženoucí se na něho samotného, ale i na lidi jemu blízké... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Conan a sedm dní do úplňku. Přihlašte se a napište ho.

Alixon
02.06.2021 3 z 5

Nevím jestli za to může překladatel, nebo přímo spisovatel, ale i když je kniha čtivá, je tam spoustu divnych věcí a jakoby tam občas chyběli kusy textu či myšlenek.. Občas jsem se ve výkladu ztrácel a moc nechápal o co tam jde.. Kniha o conanovi, ale vlastně o někomu jiném.. Dám slabý 3.

entes
23.11.2019 4 z 5

Jako teenagerovi v devadesatych letech se mi tahle kniha strasne libila, cetl jsem ji stale dokola.

frantisek8863
15.10.2019 1 z 5

Slabé a chudé na děj. Jedna z nejhorších Conanovek. Škoda vynaložených peněz a ztráta času.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Conan a sedm dní do úplňku v seznamech

1993  63%Conan a sedm dní do úplňku
1998  71%Cimmeřan a ohňodárce