Co život dal a vzal přehled

Co život dal a vzal https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307876/bmid_co-zivot-dal-a-vzal-NZb-307876.jpg 5 1121 1121

Autorka ve volném pokračování slavného románu Vejce a já vypráví o třech důležitých etapách svého života - o období nezaměstnanosti, o době, kterou prožila jako pacientka plicního sanatoria, a konečně o obtížném údobí, kdy pečovala o dospívající dcery a snažila se o literární kariéru. Náměty čerpá výhradně z vlastního života a s ironickým nadhledem líčí, co ji v něm potkalo dobrého či zlého. Optimismem, bezprostředností, upřímností a vírou v člověka a jeho schopnosti překračují její romány běžné hranice jak humoristické, tak i ženské četby... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry
Vydáno: , Vyšehrad

Anybody Can Do Anything - The Plague and I - Onions in the Stew , 1950

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co život dal a vzal. Přihlašte se a napište ho.

vy2
12.02.2024 4 z 5

Mám ráda styl, kterým Betty píše. S nadhledem a humorem popisuje velmi náročné životní situace. Kniha se skládá ze tří částí, první dvě mě dost pohltily, do třetí už jsem se musela trochu nutit. Oproti Vejce a já mi celkově kniha trochu méně odsýpala, rozhodně ale stojí za přečtení.

elexmil
26.01.2024

Stejně jako u "Vejce a já" kniha mého mládí, ale milovala jsem ji ještě více než Vejce a četla mnohokrát.

niknikita
19.01.2024 5 z 5

Jedna z mých nejmilejších knih a vychutnávám si pokaždé stejně, jako když jsem ji četla poprvé. Je to pohlazení na duši, psané s humorem a nadhledem, jak to paní autorka tak skvěle a lidsky umí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co život dal a vzal v seznamech

v Právě čtených29x
v Přečtených1 852x