Co Švihov dal, co Švihov vzal aneb cena za pitnou vodu pro 1,5 milionů lidí přehled

Co Švihov dal, co Švihov vzal aneb cena za pitnou vodu pro 1,5 milionů lidí https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522074/bmid_co-svihov-dal-co-svihov-vzal-aneb-c-64f583596e686.jpg 2 1 1

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co Švihov dal, co Švihov vzal aneb cena za pitnou vodu pro 1,5 milionů lidí. Přihlašte se a napište ho.

Januka
03.09.2023 2 z 5

Knížečka (spíše brožurka) mě hodně zklamala, vždy nakousne nějaké téma (mosty, zrušená železnice, ...) a jde od tématu hned pryč. Místní obyvatelé zde neobjeví žádné nové informace (ani fotky) a ostatní jen drobnosti, které jako by spolu ani nesouvisely.
Knížečka vypadá spíše jako hodně průměrný referát žáka základní školy na občanskou výchovu.
Druhá hvězdička je jen za to, že bydlím v této krajině a Želivku (Švihov) mám opravdu moc ráda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co Švihov dal, co Švihov vzal aneb cena za pitnou vodu pro 1,5 milionů lidí v seznamech

přehrady, přehradní nádrže

Autorovy knížky

2023  40%Co Švihov dal, co Švihov vzal aneb cena za pitnou vodu pro 1,5 milionů lidí