Čo sa deje v mravenisku přehled

Čo sa deje v mravenisku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439388/bmid_co-sa-deje-v-mravenisku-lF2-439388.jpg 5 19 19

Predstav si, že si mravec a stráviš jeden deň v mravenisku. Aké to asi bude? Celý deň sa budeš stále niekam ponáhľať – upratovať a hĺbiť chodbičky, hľadať rôzne semienka, aby si mal čo jesť, a keď ťa to prestane baviť, vylezieš úplne hore na vrch mravčej kopy, aby si sa opaľoval a nahrieval si telíčko. Ale dosť už bolo rečí. Vieš čo? Urob si pohodlie a poď sa s nami pozrieť priamo do mraveniska. ..... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čo sa deje v mravenisku. Přihlašte se a napište ho.

Péťa Z.
15.03.2024 5 z 5

Knížka je postavena zejména na ilustracích, textu je pomálu. Ale i tak se děti dozvědí spoustu zajímavostí ze světa mravenců. Hodí se pro školkové děti, ale klidně i pro ještě menší prťousky. :-)

Knihomolka506
13.11.2023 5 z 5

Opět kniha , kde mají zvířata hlavní slovo. Teda... mravenci a podobná stvoření sice mluvit neumí, ale jsou nám lidem nápomocná, jak se můžete přesvědčit v menším leporelu.

LunaL.
10.11.2022 4 z 5

Syn mravence miluje, tahle knížka nemohla chybět v jeho knihovničce :) Zaujme, čteme ji pravidelně :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čo sa deje v mravenisku v seznamech

v dalších seznamech4x