Co rostlo u babičky na zahradě - Tradiční odrůdy přehled

Co rostlo u babičky na zahradě - Tradiční odrůdy https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183748/co-rostlo-u-babicky-na-zahrade-tradicni-odrudy-183748.jpg 5 3 3

Publikace o dříve využívaných druzích a odrůdách, které téměř upadly v zapomnění. Autor představuje rostliny u nás historicky pěstované (např. lebeda zahradní, kerblík třebule, sevlák cukrový ad.) a nechybí ani pozapomenuté odrůdy (např. kdysi populární odrůdy jabloně, jako je Jadernička moravská, Matčino, Panenské české ad.). (tradiční odrůdy)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co rostlo u babičky na zahradě - Tradiční odrůdy. Přihlašte se a napište ho.

zelena_zabicka
20.10.2019 5 z 5

Cením především kapitoly o historii zahradničení a vývoji zahrad, na které jsem v žádných jiných knihách takto pěkně zpracované nenarazila. Ale i jinak je kniha moc pěkná - o čem se mluví, je nafoceno. Jsou zde popsány stromy, keře, bylinky, trvalky, letničky,... všechny ty známé druhy, na které mnohdy koukáme přes plot a o kterých si říkáme, co to asi tak je. Hezká a zároveň užitečná kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co rostlo u babičky na zahradě - Tradiční odrůdy v seznamech

v dalších seznamech1x