Co o nás prozrazují zuby přehled

Co o nás prozrazují zuby https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463342/co-o-nas-prozrazuji-zuby-9Lf-463342.PNG 3 15 15

Zuby jsou zrcadlem našeho tělesného i duševního zdraví. Ukládají se v nich vzpomínky na prožité události a traumata. Autorka - zubní lékařka tvrdí, že zubní kaz odráží vztahy mezi stavem našeho chrupu a naším citovým životem. Vysvětluje, co znamenají kazy a různé vady na jednotlivých zubech.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co o nás prozrazují zuby. Přihlašte se a napište ho.

ditul
02.01.2024 5 z 5

Knížka mohla být rozsáhlejší ale i tak velké díky za ní.
*Někdy bývá mezi řezáky mezera zvaná diastema. Lidově se takové poloze říkává "zuby štěstí". Obecně však lidé s touto mezerou mívají potíže se sladěním mužské a ženské části své osobnosti. U mužů to znamená, že je ženy zároveň přitahují i odpuzují. Pokud má diastema žena, uvádí neustále v pochybnost muže, se kterým žije.

arcs
21.02.2022 5 z 5

Škoda, že tak stručná. Psychosomatika všude pučí, ale o zubech nikde nic. Naše zubařka na mě dost koukala, když jsem to zkoušel nakousnout. Oni prostě látaj matroš jako zedník cihly, nemaj absolutně šajn, že by sklovina mohla souviset s něčím jiným než s čokoládou a správným kartáčkem.
Za sebe vím, že nevybrečený slzy zanítěj zub jedna dva a vrtačka už vám je vžene do očí.
Nebo si takhle nějakej vyrazit kolenem a po letech si to dávat dohromady s tím, co se dělo kolem - a najednou třeba i trochu víc chápat.

Pavlinek
29.06.2020 2 z 5

na mě moc málo informací k tomuto tématu..

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co o nás prozrazují zuby v seznamech

zuby

Autorovy knížky