Co jsi to za matku? přehled

Co jsi to za matku? https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424938/bmid_co-jsi-to-za-matku-XAN-424938.JPG 4 543 543

Co se stane, jestliže zmizí dítě vaší nejlepší kamarádky, právě když jste ho měla na starosti? Co si počnete? Přesně tohle řeší Lisa Kallistová jednoho mrazivého prosincového dne v anglické Jezerní oblasti. Celý svět se jí změní v noční můru. Nejenže se totiž třináctiletá Lucinda pohřešuje jen a jen Lisinou vinou, ale navíc jde už o druhou dívku, která zmizela během pouhých čtrnácti dní. A tu první našli donaha svlečenou, poté co si prošla strašlivým utrpením. Lisa je zničená pocitem viny, a když ji Lucindina rodina veřejně obviní, rozhodne se svou chybu napravit. Začne postupně odkrývat okolnosti Lucindina zmizení a přitom zjistí, že nic není takové, jak se na první pohled zdálo.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , BB art

Just What Kind of Mother Are You? , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Co jsi to za matku?. Přihlašte se a napište ho.

Mikiem
07.05.2024 5 z 5

Četla se docela dobře a rychle na to že tam je hodně malých písmenek a docela zajímavě to dopadlo to bych nečekala takový konec,dávám plus

schvomis
06.03.2024 4 z 5

Bavilo mě to.

Han-nah
28.02.2024 3 z 5

Zaujal mě název a téma knihy. Každý má nějaké tajemství, při čtení mi ale některé pasáže připadaly zbytečně zdlouhavé, závěr zase zhuštěný a utnutý,
Líbí se mi recenze od Obelixe 15, kdy postavy přirovnává k "Výměně manželek". A tak jsem si připadala při čtení knihy. Velké pokrytectví, zneužívání a využívání blízkých, jak ve vztahu, tak i přátelství. Když to ale těm lidem vyhovuje ... proč ne? Horší je o tom nevědět a dozvědět se to tak, jako v této knize, až se něco stane.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Co jsi to za matku? v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech3x