Záhada otevřených hrobů přehled

Záhada otevřených hrobů
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388554/bmid_zahada-otevrenych-hrobu-dTx-388554.jpg 4 10 10

CLUE série

Cecílie, Leo a Une a pes Egon na stopě záhadného pokladu! Škunerovou zátoku halí podzimní mlha. A v ní se dějí mrazivé věci. Na starém hřbitově, kde se už dávno nepohřbívá, zahlédne Leo v noci světla. Když se tam kamarádi zajdou podívat, zjistí, že někdo vykopává staré hroby, skoro jako by v nich něco hledal. Ale co? Na své cestě za rozluštěním záhady budou tentokrát Cecílie, Leo a Une muset často překonávat strach. Vždyť na hřbitově se prý zjevuje duch kněze, který před více než sto lety nepomohl posádce ztroskotané lodi. To však není jediný mrazivý příběh starého hřbitova a kostela. I varhaník popravený za války Němci po sobě zanechal tajemství. A možná i poklad. Ale zdá se, že Cecílie, Leo a Une nejsou na stopě ukrytému zlatu sami. Zároveň se kamarádi blíží i odhalení toho, kdo loni v létě zabil Cecíliinu maminku. Po objevení nahrávky z Ptáčníkovy kamery už totiž ani policie nevěří, že by šlo o nešťastnou náhodu...... celý text

Detektivky, krimi Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Kniha Zlín

Gravrøvergåten , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhada otevřených hrobů. Přihlašte se a napište ho.

triatlet
05.12.2020 4 z 5

Trojice dětských kamarádů společně se psem Egonem jsou na stopě ukrytému pokladu. Na hřbitově se snaží zjistit, kdo vykopává staré hroby. Zároveň chtějí odhalit, jaký byl pravý důvod smrti Cecíliiny maminky, která zemřela předchozí léto.

Aninka36
27.11.2020 4 z 5

Hrozně hezká kniha. Doporučuji.

MiroslavKutík
01.06.2020 4 z 5

Četlo se to pěkně a rychle. Beru další knihu a jdu číst.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhada otevřených hrobů v seznamech