Člověk za oponou přehled

Člověk za oponou
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490447/bmid_clovek-za-oponou-7OE-490447.png 4 169 169

Novinář Marek Vráz série

Novináře Marka „Terence“ Vráze osloví s nabídkou doživotně odsouzený dvojnásobný vrah zvaný Rys. Chce, aby Terence objasnil nedávnou smrt jeho bratra Fritze, kterou policisté odložili jako sebevraždu. Rys policejní verzi nevěří a tvrdí, že Fritz by si dobrovolně život nevzal. Pokud se prý Terencovi podaří zjistit pravdu, zodpoví mu za to jakoukoli otázku o podsvětí, ve kterém se uplynulých třicet let pohyboval. Terence na Rysovu nabídku přistoupí, aniž ovšem tuší, do jak nebezpečných vod se ve skutečnosti vydává.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Člověk za oponou. Přihlašte se a napište ho.

eDex
06.05.2024 5 z 5

Další skvělá série píšícího ex- policisty.
Série s Mikem se mi sice líbí o něco víc, ale i tato stojí za přečtení.
Napínavé, uvěřitelné, zajímavá zápletka, u kávy se to četlo samo. Doporučuji

viweb
16.03.2024 5 z 5

Moje první kniha od autora. Jo líbilo se mi to příběh dobrý, napínavé až do konce. Překvapivý konec, který jsem nečekala. Už se těším na další knihu. Doporučuji přečíst nebo poslechnout.

šipek
30.11.2023 5 z 5

Oddechové, pohodové počteníčko. Kniha má spád a čtenář najednou zjistí, že je na konci. Jednou za čas po tomto autorovi sáhnu a ještě jsem se nezklamal.

Knižní novinky (6. týden)

06.02.2022

Kniha Člověk za oponou v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x